چگونه پول دار شوم؟

روز اول:
یا تا کنون این جوک قدیمی را شنیده‌اید که: «برای عوض کردن یک چراغ لامپ سوخته به چند دکتر تا متخصّص نیاز هست؟ جواب این است که: «فقط به یک نفر نیاز است، اما (مسئله تعداد افراد نیست بلکه) مسئله این است که لامپ سوخته واقعاً باید تعویض گردد!»
این جوک ممکن است یک جوک بی معنی قدیمی باشد، اما واقعاً با خردمندی خاصی آمیخته شده است.

تا زمانی که شما حقیقتاً برای تغییر آماده نشده باشید، و تا زمانی که کاملاً از وضعیت موجود خود خسته نشده باشید، هیچگونه تلاشی شامل کمک به خود، درمان توسط متخصّص، و یا مثبت نگری موثر نخواهد بود. اکنون شما راهنمایی را در خصوص یک روش نوین برای تفکر راجع به زندگی خود در اختیار دارید: یعنی روشی برای تفکر که بر روی دو‌ایده ی توانایی شما برای رشد و توانایی ذهن شما برای پذیرش حق طبیعی‌تان برای کمال انسانی تأکید دارد.

تاکنون، به هر دلیلی، شما خود را برای لذت بردن از زندگی محدود کرده‌اید. الان زمانی است که گذشته خود را رها کنید. در طول ۳۰ روز آینده، به کمک هم گرد و غبارهای روانی را از ذهن شما پاک کرده و آن ها را مانند زباله های دیروز بیرون می‌اندازیم. بهانه های بسیاری برای پذیرش امنیت در زندگی شما وجود دارد، حتی اگر آن امنیت محدود و یا آزاردهنده باشد، اما اگر کلماتی را که در این دروس آمده بخوانید، قطعاً برای انجام اقدامات لازم جهت ایجاد تغییر مثبت در زندگی‌تان آماده می‌شوید.

💢🔰ادامه مطلب🔰💢
👇🏿👇🏿👇🏾👇🏾👇🏽👇🏽👇🏼👇🏻👇🏻
goo.gl/of2dEl

🔹🔷 @TAP3TOP 🔷🔹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *